Народний депутат України IX скликання від 143 округу Анатолій Урбанський через карантинні обмеження відповість на питання виборців щодо свого звіту про діяльність в парламенті в онлайн-режимі.

Звіт в рамках проекту Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України” «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області – запорука демократичного представництва» відбудеться 24 квітня о 18:00. Посилання на онлайн-зустріч буде опубліковане на офіційній сторінці народного депутат України Анатолія Урбанського в мережі Facebook.

Поставити своє запитання Анатолію Урбанському можна до 23 квітня включно, написавши його під відповідною публікацією Одеського “Комітету виборців України” – https://www.facebook.com/CVUOdessa/posts/3733970273343212, і тоді модератори організації зададуть їх під час ефіру.

Нагадаємо, що звіт народного депутата України Анатолія Урбанського за 8 місяців роботи у Верховній Раді України IX скликання (серпень 2019 – березень 2020 року) розміщений у відповідному розділі офіційного сайту.