![](https://urbansky.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/img5f5d401062370de13672fc36daf014a8-800x400.jpg)
Дорогі співвітчизники!
23 травня ми відзначаємо два величні свята – День морської піхоти та День Героїв. Ці дні об’єднують нашу націю у спільній повазі до тих, хто захищає нашу землю на морі і на суші, хто з честю та відвагою несе службу в найскладніших умовах. Морські піхотинці України – це символ мужності, непохитності та самопожертви.
Від Благодійного фонду Урбанських “Придунав’я” ми з братом Олександром Урбанським маємо за честь підтримувати автівками для виконання бойових завдань та іншими необхідними на фронті речами наших відважних захисників з 35-ої окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, 36-ої окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського та 37-ої окремої бригади морської піхоти. У цей нелегкий час повномасштабного вторгнення росії, наша підтримка є лише маленьким внеском у велику справу захисту нашої держави, наближення Перемоги.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх Героїв України, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, і тих, хто продовжує боротися на передовій. Їхні подвиги назавжди залишаться в історії нашої нації, а їхній героїзм є прикладом для майбутніх поколінь.
Нехай наші морські піхотинці та всі захисники України завжди відчувають нашу підтримку та вдячність.
Дорогі «морські котики», бажаю вам міцного здоров’я, витримки та непохитної віри в Перемогу! Разом ми здолаємо всі труднощі і побудуємо світле майбутнє для нашої країни.
Слава Україні! Героям слава!
![](https://urbansky.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445234509_2367507473598546_6528909071908395187_n-1024x533.jpg)