![](https://urbansky.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440944365_2359190867763540_3700465871858973031_n-768x400.jpg)
До Дня матері, який традиційно відзначається у другу неділю травня, керівництво Ренійської та Саф’янівської громад звернулося до Благодійного фонду Урбанських «Придунав’я» з проханням долучитися фінансово до благородної справи – привітання матерів загиблих військових. Безумовно, ми відгукнулися на цю пропозицію.
Саме вони, мами, які виховали справжніх патріотів України, гордість громад, заслуговують на першочергові привітання з цим святом.
Для мами – велике випробування відправляти свого сина чи доньку на війну, чекати повернення захисників живими та здоровими, та найстрашніше – зустріти свою дитину Героєм, але на щиті. На жаль, громади Ізмаїльщини мають скорботний список загиблих- відважних патріотів, які віддали своє життя заради світлого майбутнього, вільної, незалежної, процвітаючої України.
Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов. Ми всі у вічному боргу перед матерями Героїв, які ціною власного життя захищали усіх нас.
Український народ обов’язково здобуде Перемогу в ім’я незалежної та процвітаючої України!
![](https://urbansky.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/438197896_2359190814430212_3676229113420713697_n-300x200.jpg)
![](https://urbansky.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/440939723_2359190897763537_8682563651128999979_n-264x300.jpg)