Умови та конфіденційність

1. Ця Угода діє щодо всіх інтернет-сервісів, інтернет-сайтів та інтернет-проектів (далі всі разом “Сервіси”, а кожен окремо – “Сервіс”), що надаються адміністрацією Офіційного сайту народного депутата України Анатолія Урбанського (місцезнаходження: м. Одеса) і / або його пов’язаними (афілійованими) компаніями (далі – “Власник”).

2. Ця Угода є договором приєднання, використання Користувачем Сервісів свідчить про приєднання Користувача до цієї Угоди повністю і підтверджує його згоду з наступними умовами.

3. При використанні Користувачами Сервісу Власник здійснює збір і обробку даних користувача, а саме:

3.1. даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм Сервісів, так і в процесі користування Сервісом (як то ПІБ, адреса, номери телефонів тощо);

3.2. файли cookie;

3.3. IP-адреси;

3.4. параметри і налаштування інтернет-браузерів.

4. Власник включає дані користувача в базу персональних даних інтернет-користувачів з моменту, коли Користувач вперше починає користуватися Сервісом, а також постійно весь період, протягом якого Користувач користується послугами Сервісів. Термін зберігання даних становить період, протягом якого Користувач користується послугами Сервісів, а також п’ять наступних років після закриття Користувачем аккаунта на відповідному сервісі та закінчення користування послугами сервісів.

5. Власник здійснює обробку персональних даних користувача будь-якими способами з метою належного надання Користувачу послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення пароля, передачі інформаційних матеріалів за передплатою користувача, відповідей на запити та листи користувача, а також для інших дій, час від часу необхідних для належного надання послуг сервісів).

6. Власник використовує персональні дані для таргетингу рекламних та / або інформаційних матеріалів за віком, статтю, іншими даними, для проведення статистичних досліджень; будь-якими іншими способами.

7. Власник має право передати персональні дані, базу персональних даних, в яку включені персональні дані Користувача, повністю або частково будь-яким третім особам без повідомлення про це Користувача в наступних випадках: особам, у відання, володіння або власність яких передано Сервіси; особам, що пов’язані / афілійовані з Власником; новому власнику і / або власникам Сервісу для обробки з метою, передбачених цією Угодою; іншим користувачам сервісів (як фізичним, так і юридичним особам), якщо на сервісі передбачений відповідний функціонал.

8. При використанні Користувачами Сервісу, на інтернет-сторінках сервісів можуть бути присутніми коди інтернет-ресурсів третіх осіб, в результаті чого такі треті особи отримують дані, зазначені в пунктах 3.2, 3.3 та 3.4 цієї Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

8.1. системи зі збору статистики відвідувань сервісів (наприклад, лічильники bigmir.net, Google Analytics тощо);

8.2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook тощо);

8.3. системи баннеропоказів (наприклад, AdRiver тощо);

8.4. інші ресурси.

9. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачених чинним законодавством України, зокрема, Законом України “Про захист персональних даних”.

10. Обробка персональних даних здійснюється в дата-центрах, де розміщується обладнання, що забезпечує функціонування сервісів. Власник приймає всі передбачені законодавством заходи для захисту персональних даних користувача, зокрема, обробка даних здійснюється на обладнанні, яке знаходиться в охоронюваних приміщеннях з обмеженим доступом.

11. Власник має право змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. В цьому випадку всі зміни будуть опубліковані за адресою https://urbansky.com.ua/umovy/ і будуть обов’язковими для користувача через 10 днів з дня такої публікації.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]